Sprzedawca, Obsługa Klienta- sklep stacjonarny

Data dodania: 26 październik 2018Ogłoszenie: 8474

Firma Feba od 20 lat jest producentem kostiumów kąpielowych. Nasz potencjał to wysoko wykwalifikowana kadra. Specjalizujemy się w produkcji damskich kostiumów kąpielowych i strojów plażowych. Corocznie dbamy o to, aby z zachowaniem najwyższej jakości wyrobów zaoferować Państwu niepowtarzalną kolekcję, w której każda kobieta poczuje się wyjątkowo. W związku z ciągłym rozwojem firmy zatrudnimy krawcowe, szwaczki lub osoby do przyuczenia. Wykształcenie bez znaczenia. Konieczne posiadanie wysoko rozwiniętych zdolności manualnych, wymagana umiejętność szycia na dowolnej maszynie oraz dobry wzrok.

• praca jednozmianowa od 6.00 do 14.00
• umowa o pracę
• bardzo dobra atmosfera pracy
• szycie lekkie
• praca na długi okres czasu
• miejsce pracy Pisarzowice okolice Bielska- Białej (dobre połączenia komunikacyjne, przystanek autobusowy tuż obok zakładu).
Wymagania:
• chęć podjęcia pracy
• dokładność
• dobra organizacja pracy


Obowiązek informacyjny - o ochronie danych osobowych w rekrutacji
Administratorem Twoich danych osobowych jest Feba z siedzibą w Pisarzowice (43-332), przy ul. Szkolnej 1 (dalej zwana: „firmą”). Podanie danych ma charakter dobrowolny, co oznacza, że nie jest obowiązkiem ustawowym lecz jest konieczne do udziału w procesie rekrutacji.
Firma będzie przetwarzać Twoje dane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji na podstawie – odpowiednio – przepisów prawa, tj. Kodeksu pracy lub zgody wyrażonej w związku z art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 oraz w oparciu o swój prawnie uzasadniony interes, jakim jest potrzeba zapewnienia odpowiedniego poziomu pracowników i współpracowników Spółki. Twoje dane będą przechowywane do momentu zakończenia bieżącego procesu rekrutacji, w okresie do 12 miesięcy. Decyzje dotyczące rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Do aplikacji prosimy dopisać:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Feba z siedzibą w Pisarzowicach (43-332) przy ul. Szkolnej 1, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych do celów przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji, w okresie do 12 miesięcy. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być odwołana w każdym czasie.Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: +48... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena za darmo
Kategoria: Odzież, obuwie
Typ oferty: Odzież damska
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wyświetleń: 467

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Bielskobialalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.