Noworoczne zlecenie do samotnej Pani!

Data dodania: 12 grudzień 2019Ogłoszenie: 28140

Pani Ingeborg z miejscowości Lengerich 49525 szuka opiekunki w terminie od 09.01-09.03.
Sytuacja zdrowotna:
Pacjentka, lat 88, 160 cm, 60 kg, choruję słabość starczą, osteoporozę. Stopień niepełnosprawności: 2. Jest sprawna umysłowo i fizycznie. Potrzebuje osoby do rozmowy, i zajęcia się domem oraz zakupami.
Pacjentka nie ma problemów z orientacją czasowo- przestrzenną. Ma osłabiony słuch.
Pacjentka porusza się samodzielnie, jeśli jest zmęczona wieczorem-potrzebuje lekkiej asekuracji. Pani korzysta z toalety samodzielnie ale nosi też asekuracyjnie wkładki. Potrzebuje wsparcia podczas kąpieli- tylko mycie pleców, higienę wykonuje samodzielnie, toaletę poranną również samodzielnie. Jeśli ma słabszy dzień czasem z lekką pomocą. Jest bardzo delikatna.
Seniorka je samodzielnie i nie ma żadnej diety. Jest marudna. Pani przesypia noce, może się obudzić ale tylko sporadycznie, gdyż na noc ma zakładane pampersy. O 20.00 trzeba zajrzeć czy ma suchy pampers i potem idzie opiekunka spać. Pacjentka z charakteru jest osobą dominującą, lubiąca porządek i spokój, Czasami może mieć gorszy humor ze względu na wiek. Pani wszystkie czynności przy sobie wykonuje samodzielnie. Sama sobie pierze i składa ubrania. Sama nawet czasem sprząta-oprócz odkurzania. Odkurza zawsze opiekunka. Opiekunka również gotuje i robi zakupy. Na zleceniu jest bardzo mało obowiązków opiekuńczych i dotyczących prowadzenia domu, dlatego też podopieczna czasem może poprosić np. o umycie okien. Jest dużo wolnego czasu.

Sytuacja mieszkaniowa:
Pacjentka mieszka na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Opiekunka ma do dyspozycji pokój z łazienką i dostępem do internetu na poddaszu. Na 1szym piętrze mieszka pracujący syn/ on sam sobie gotuje i pierze –ma osobne mieszkanie z kuchnią i łazienką /Na parterze mieszka podopieczna. Do najbliższego sklepu jest ok. 15 minut na pieszo.
Obowiązki opiekuna:
Zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, towarzyszenie do lekarza od czasu do czasu.

Wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Oferujemy stawkę 1300 euro netto/miesiąc. Możliwość palenia na zewnątrz.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 717... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 20 )

Cena 1300zł
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praca za granicą
Wymiar: Inny
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wyświetleń: 81

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Bielskobialalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.