Kasjer sprzedawca Lewiatan

Data dodania: 25 styczeń 2019Ogłoszenie: 9357

Poszukujemy osoby, która zajmie się obsługą Klienta na kasie oraz wykładaniem towaru w nowo powstającym sklepie spożywczym Lewiatan na ulicy Górskiej.


Poszukujemy również osób do obsługi na stoisku mięso/wędliny.

Oferujemy szkolenie w zakresie wymagań na Twoim stanowisku pracy- przygotujemy Cię do sprawnego i efektywnego poruszania się po sklepie, pomożemy Ci zdobyć doświadczenie również w pierwszych krokach na rynku pracy.


Oczekujemy:

• rzetelności i uczciwości

• samodzielności

Oferujemy:

• umowę o pracę

• pracę w systemie dwuzmianowym

• szkolenia

• przyjazną atmosferę pracy


Mile widziane są również osobny ze stopniem niepełnosprawność.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail. UWAGA: Twoje oferta pracy – CV bez poniższego wpisanej oświadczenia o dobrowolnej zgodzie na przetwarzanie Twoich danych osobowych nie będzie mógł być rozpatrywana ! "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)" „Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych." Informujemy, że Administratorem danych jest JKM TRADE sp.zoo. sp.k. z siedzibą w Bielsko-Biała przy ul. Krakowskiej 194. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 661... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena za darmo
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Obsługa klienta
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wyświetleń: 168

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Bielskobialalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.